Dotkliwie pobili i okradli mężczyznę. Nieprzytomnego zostawili na brzegu rzeki

Troje mieszkańców Bydgoszczy dotkliwie pobiło i okradło mężczyznę. Nieprzytomnego poszkodowanego zostawili na brzegu rzeki. Wszyscy sprawcy trafili już do aresztu.

Troje bydgoszczan dopadło swoją ofiarę na brzegu Brdy przy ul. Toruńskiej w Bydgoszczy. Dotkliwie pobili mężczyznę, okradli i zostawili nieprzytomnego w połowie zanurzonego w wodzie. Ich łupem padły telefon komórkowy i portfel z pieniędzmi.

Po kilku godzinach pobity odzyskał przytomność i zdołał dojść na parking pobliskiego centrum handlowego. Zziębniętego i mokrego mężczyznę zauważył jeden z kierowców, który zadzwonił na policję i po pogotowie ratunkowe. Pokrzywdzony trafił do szpitala.

Policjanci z komisariatu na Wyżynach zatrzymali wszystkich sprawców pobicia. Są to dwaj mężczyźni w wieku 39 i 40 lat oraz 33-letnia kobieta. Wszyscy usłyszeli zarzut rozboju. Dwaj zatrzymani już wcześniej byli karani za podobne przestępstwa, więc odpowiedzą w ramach recydywy.

Policjanci wystąpili do sądu z wnioskiem o tymczasowy areszt. Sąd przychylił się do ich prośby i wszyscy napastnicy trafią na 3 miesiące do więzienia.

dodany 2019-01-17 10:59 przez MJS

źródło: Własny

Komentarze:

Nie ma żadnych komentarzy.
Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Bez tych plików serwis nie będzie działał poprawnie. W każdej chwili, w programie służącym do obsługi internetu, można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji w Polityce prywatności.

Zapoznałem się z informacją